Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,539 TL
1 EUR=4,202 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Hata Bildiriminde Bulunun
Adınız, Soyadınız * :
E-mail adresiniz * :
Şifre * :
Kullanıcı Adı * :
Firma Adı :
Şehir :
Tel :
-
 

Bu web sitesine alışveriş için üye olurken, aşağıda yazılanların tümünü okumalı ve ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz.

Bu web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ya da güncellenebilir. Toptan Pc Bilişim Teknoloji, Burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

Toptan Pc Bilişim Teknoloji tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda Toptan Pc Bilişim Teknoloji hiçbir sorumluluk kabul etmez bu bilgiler ürünlerin üreticilerinden alınmaktadır ve bu tür bilgiler ile ilgili her türlü kullanım sorunu veya önerisi alıcı ile üretici firma arasındadır. Toptan Pc Bilişim Teknoloji, bildirilen sorunları üretici firmalar ile çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, Toptan Pc Bilişim Teknoloji herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

Toptan Pc Bilişim Teknoloji, Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. Toptan Pc Bilişim Teknoloji'e yollayacağınız her türlü bilgi ancak T.C. kanunlarına göre size fatura düzenleyebilmemiz içindir. Bu bilgileri de T.C. mahkemeleri istemedikleri sürece hiç bir şekilde açık etmeyeceğiz.
Toptan Pc Bilişim Teknoloji'in tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak Toptan Pc Bilişim Teknoloji 'a aittir. Sitemize alışveriş için üye olan herkes bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.


 
 
E-mail: alisatiroglu@gmail.com  Tel: 0 212 651 12 37  Fax: 0 212 651 12 37
Adres: Toptan Pc Bilişim Teknoloji San. ve Tic. Fatih Mah. Erik sok. No: 55/A Bağcılar İstanbul Tel: 0 545 916 35 35
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 Toptan Pc Bilişim Teknoloji